Hakkımızda

"BİYOTEK BİYOSİDAL"


Biyotek Biyosidal Ürün ve Uygulamaları Ltd. Şti. 2011 yılında iki Biyolog tarafından Kadıköy’de kurulmuştur. Adından da anlaşılacağı üzere her nevi biyosidal ürün satışı ve bu ürünlerin uygulanması şirketin faaliyet konusudur.

Kurulduğu günden bu yana özellikle kurumsal müşterilerine verdiği dezenfeksiyon ve haşere kontrol hizmetlerindeki memnuniyet, şirketin her geçen gün yine müşteri referansları sayesinde büyümesini sağlamıştır.

Biyotek Biyosidal’in işe yaklaşımında sektördeki diğer işletmelerden farklı olan, başından beri sahada bulunan ve buna bağlı olarak en tecrübeli lisansiyer-teknik personelin uygulama faaliyetlerinden kopmamasıdır. Bu sayede müşterilerine aynı anda hem kurumsal, hem de işletmeye özel hizmet verebilmektedir.

Buna bağlı olarak özellikle belli kalite denetimlerine tabi tutulan firmaların, hem standartlara uygun hizmet ve dokümantasyonunu sağlayabileceği, hem de işletmeye özgü planlanmış haşere kontrol hizmeti alabileceği bir çözüm ortağı olarak var olmak misyonu ile sektördeki firmalardan ayrılır.

İşletmenizde uluslararası standartlarda olduğu kadar, size özel çözümler de görmek istiyorsanız, doğru sayfadasınız.

© Biyotek Biyosidal 2020 | Tüm Hakları Saklıdır.